Grupa
Maszyny do dymu
Producent
SWEFOG
Nazwa

DURAMAX Intellahazer 1k8

Zdjęcie
1k8 front new
Opis

DURAMAX INTELLAHAZER 1K8 to mobilna wytwornica mgły o parametrach nieosiągalnych dla żadnego innego urządzenia pracującego z płynem na bazie wody. 

DURAMAX INTELLAHAZER 1K8 może działać na trzech różnych typach takich płynów:
- XTR - płyn do dymu o niewielkiej gęstości, utrzymującego się do ok. 30 min.
- MD - płyn do dymu o średniej gęstości, utrzymującego się do ok. 60 min.
- HD - płyn do dymu gęstego, utrzymującego się do ok. 90 min.

Warto zaznaczyć, że użycie każdego z tych płynów nie pociąga za sobą konieczności zmiany jakichkolwiek ustawień urządzenia.

DURAMAX INTELLAHAZER 1K8 został zabudowany w solidnej skrzyni transportowej 19" o wysokości 4U, z gumowym zawieszeniem antywstrząsowym. Skrzynia ta mieści również zbiornik na płyn skonstruowany tak (hermetyczny pojemnik typu "Bag-In-Box"), że całość można transportować w każdej pozycji bez obawy, że pojawią się wycieki płynu (ewentualne drobne wycieki powstale podczas wymiany pojemników są wyłapywane dzięki zintegrowanej z urządzeniem tacy ociekowej z wymienną tkaniną). Hermetycznie odseparowany płyn jest w ten sposób chroniony również przed zwietrzeniem i utratą swoich właściwości. Kontrolę jego zużycia ułatwia natomiast podświetlony wizjer.

Dysza INTELLAHAZER 1K8 jest zbudowana tak by uzyskiwać szeroki promień wylotu dymu i niwelować hałas powstający podczas pracy urządzenia. Aby precyzyjnie dostosować kąt wylotu dymu producent zaopatrzył ten model w prowadnice ruchome w zakresie 0-45°.

Sterowanie INTELLAHAZER 1K8 może być realizowane zarówno za pomocą przejrzystego, podświetlanego panelu, jak i zdalnie - poprzez protokół DMX lub analogowy 0-10V. 


Galeria
1k8 back
Wymiary
rack case 19", 4U
Moc
1800W
Gotowość do pracy
5 minut
Sterowanie
Manualne, DMX512, 0-10V
Regulacja dymu
0-99%
Pojemność płynu
5L Smart Bag-In-Box

Wróć