Grupa
Sterowniki
Producent
Chroma-Q
Nazwa

Vista MV

Zdjęcie
Vista MV
Opis

Vista MV to niedroga, kompaktowa platforma, która dzięki najnowszej wersji oprogramowania - Vista 3 - pozwala kontrolować oświetlenie i multimedia zarówno małych, jak i średnich, a nawet większych aplikacji. 

Wyposażona w 5 konfigurowalnych suwaków odtwarzających i 15 programowalnychprzycisków, Vista MV zapewnia jednocześnie możliwość fizycznej kontroli, jak i wysoką elastyczność w dostosowywaniu się do konkretnych potrzeb. Vista MV posiada również 4 klawisze funkcyjne, które w połączeniu z 15 przyciskami odtwarzania dają możliwość do 75, definiowanych przez użytkownika, działań na stronę  - to imponujące w przypadku tak kompaktowego urządzenia.

Przy szerokości zaledwie 280mm Vista MV doskonale sprawdza się tam, gdzie brak przestrzeni dyktuje warunki, a niska waga w połączeniu z solidną konstrukcją czyni z tego sterownika urządzenie niezwykle łatwe w transporcie.

Vista MV po podłączeniu do komputera PC lub Maca z oprogramowaniem Vista 3 może być używana jako potężny, ale intuicyjny sterownik. Ponadto, MV może służyć jako rozszerzenie do istniejącego systemu Vista 3. 
Zarówno moc, jak i dane są dostarczane za pomocą jednego kabla USB - skraca to wydatnie czas instalacji i dodatkowo zwiększa mobilność urządzenia. Konwekcyjne chłodzenie zapewnia bezgłośną pracę co niezmiernie ważne w aplikacjach gdzie cisza jest priorytetem.

Z myślą o zwiększających się potrzebach użytkownika producent zastosował w Vista MV modularne klucze licencyjne, które pozwolą w przyszłości łatwo rozbudować możliwości urządzenia.

Galeria
Vista MV back
Multimedia
ShowDesign Multimedia
Wyjścia DMX
2
Kanały DMX
512 / 1024
Protokoły
DMX, ArtNet, RDM, Pathport
Playbacki
5
Możliwość zdalnego sterowania
Suwaki
5 konfigurowalnych + GM
Przyciski
15
Grand Master i B.O
Przyciski funkcyjne
4
Złącza
2 x DMX, 1 x USB
Zasilanie
USB

Wróć