Grupa
Sterowniki
Producent
Chroma-Q
Nazwa

Vista EX

Zdjęcie
Vista EX
Opis

Vista EX to niedroga, kompaktowa platforma, która dzięki najnowszej wersji oprogramowania - Vista 3 - pozwala kontrolować oświetlenie i multimedia zarówno małych, jak i średnich, a nawet większych aplikacji. 

Wyposażona w 12 konfigurowalnych suwaków odtwarzających i 60 programowalnych przycisków, Vista EX zapewnia jednocześnie możliwość fizycznej kontroli, jak i wysoką elastyczność w dostosowywaniu się do konkretnych potrzeb. Vista EX posiada również 4 klawisze funkcyjne, które w połączeniu z 60 przyciskami odtwarzania dają możliwość do 300, definiowanych przez użytkownika, działań na stronę  - to imponujące w przypadku tak kompaktowego urządzenia.
12 konfigurowalnych przycisków sekcji playback i 8 enkoderów dodatkowo poszerza możliwości tego urządenia.

Przy szerokości zaledwie 535mm Vista EX doskonale sprawdza się tam, gdzie brak przestrzeni dyktuje warunki, a niska waga w połączeniu z solidną konstrukcją czyni z tego sterownika urządzenie niezwykle łatwe w transporcie.

Vista EX po podłączeniu do komputera PC lub Maca z oprogramowaniem Vista 3 może być używana jako potężny, ale intuicyjny sterownik. Ponadto, EX może służyć jako rozszerzenie do istniejącego systemu Vista 3. 
Konwekcyjne chłodzenie zapewnia bezgłośną pracę co niezmiernie ważne w aplikacjach gdzie cisza jest priorytetem.

Z myślą o zwiększających się potrzebach użytkownika producent zastosował w Vista EX modularne klucze licencyjne, które pozwolą w przyszłości łatwo rozbudować możliwości urządzenia.

Galeria
Vista EX back
Wyjścia DMX
2
Kanały DMX
4096
Protokoły
DMX, ArtNet, RDM, Pathport
Playbacki
12
Możliwość zdalnego sterowania
Suwaki
12 + GM
Enkodery kołowe
8
Grand Master i B.O
Przyciski programowalne
12
Przyciski funkcyjne
4
Złącza
2 x DMX, 1 x USB

Wróć